Schneider Bohemia

znacka3           schneider kompresor schneider kompresor schneider kompresor FotoPipe schneider hadice

Schneider Druckluft působí v řadě zemí, od roku 1992 také v ČR. Je jednou z významných firem na německém trhu v oboru tlakové vzduchotechniky. Má obchodní síť prodejních partnerů po celé Západní Evropě a další společné podniky vedle České republiky ještě na Slovensku, v Maďarsku, Rusku, Polsku a řadě dalších zemí.

Za léta působení na českém trhu má za sebou firma úspěšný vývoj. Za relativně krátkou dobu se stala společnost Schneider Bohemia spol s r. o. jednou z nejvýznamnějších společností ve svém oboru. Za celou dobu má výrazně pozitivní výsledky, hospodaří vždy se ziskem a vykazuje velmi dobrou platební schopnost.

Od prosince 2004 patří Schneider Bohemia, spol. s r.o. do finanční skupiny Technik Tools Systems (TTS). Do této skupiny patří vedle značky Schneider také další značky, z nichž nejvýznamnější jsou Festool, Protool, Narex a řada dalších. Tím byla vytvořena jedna z nejsilnějších finančních skupin v oblasti nářadí a strojů a i naši zákazníci za několik let jistě poznají výhody tohoto spojení.

Naše společnost si klade za cíl nabídnout uživateli kompletní řešení problematiky stlačeného vzduchu od zdroje tlaku (kompresoru), přes rozvody stlačeného vzduchu až po pneumatické nářadí. Samozřejmou součástí je také kompletní sortiment zařízení na úpravu stlačeného vzduchu, jeho filtraci, ekologickou likvidaci kondenzátu i veškerý související materiál jako jsou rychlospojky, regulátory tlaku, hadice apod.